O nas Tacy jesteśmy Aktualności Wydarzenia Galeria Kontakt

12 listopada w naszym przedszkolu był bardzo ważnym i uroczystym dniem. Wszystkie dzieci oraz pracownicy zebrali się na wspólnym apelu, aby uczcić dwa ważne wydarzenia. Pierwszym z nich było Święto Odzyskania Niepodległości - najważniejsze polskie święto narodowe. Nasi mali patrioci dumnie recytowali wiersze oraz śpiewali patriotyczne pieśni. Po podniosłych i pokrzepiających serce występach przyszedł czas na drugą część uroczystości. Tego dnia odbyło się także pasowanie1 na przedszkolaka. Dzieci z grupy "Promyczki" zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków. Jednak zanim to się stało maluchy musiały wykazać się różnymi umiejętnościami. Dzieci dopingowane przez kolegów i koleżanki dzielnie wykonały wszystkie zadania i zostały uroczyście zaprzysiężone przez Panią Dyrektor na przedszkolaków.

Odwiedziło nas:
Copyright by JANBO 2011.